wystawy do wypozyczenia

wystawy do wypozyczenia

Uczucia żalu, że wyniknąć podkreślenie moje porażki i przypominają mi, że stary świat ma więcej, a poganiaj mnie, często wbrew własnej woli, do odkrywania nowych terytoriów.

Różne uczucia żalu postawić mnie przed egzystencjalnym lustrze. Widzę swoje odbicie i muszę odpowiedzieć na wiele ważnych pytań. Z kim wiem, że moja ukochana osoba nie żyje? Gdzie należę teraz? Co wierzę teraz? Jak mam wyjaśnić swoje życie dla siebie? Jak mogę żyć z często odrażających i odrażających uczuć jestem zmuszeni spotkać na niemal codziennie?

W preparacie Kena Mojżesza, podkreślił w swoim artykule "Wpływ dzieciństwa Niepełnosprawności" (Sposoby Magazine, wiosna 1987) główne uczucia żalu każda zawiera egzystencjalną sytuację lub pytanie, które błaga o odpowiedź. I odpowiedzieć na te pytania poprzez moje codzienne doświadczenia utratą wypełniona świecie. Każda próba żyć nowym życiem, czy jest on uznany za "sukces" lub "niepowodzenie", przyczynia się do mojego bushwhacking przez dżunglę mojego nowego życia. Uczucia żalu popchnąć mnie w nowe terytorium i pomóc mi stworzyć nowy krajobraz emocjonalny dla siebie.

Poniżej przedstawiam opis głównych uczucia smutku i egzystencjalnych pytań osadzonym w każdym uczuciem. Czytelnik ukarany pamiętać, że smutek nie jest procesem liniowym, ale jednym z toczących się pętli. Odczucia te nie pojawiają się w sposób uporządkowany i wyraźnie można doświadczyć w różnych formach w ciągu swej podróży żal.

Niepokój

Kiedy stracisz kogoś kocham, jestem stale otoczony mojej świadomości jego nieobecności. I nie czuć się bezpiecznie we własnej skórze. Moje ciało płata mi figle. Czasami moje serce jest szalenie pulsującym florystyka pogrzebowa warszawa, pokonując z zaciekłością, która często prowadzi mnie oczekiwać, że moja klatka piersiowa może eksplodować. Przy innych okazjach Jestem zawroty głowy i zawroty głowy.
parapety z granitu
- autor artykułu