wystawy dla dzieci lublin

wystawy dla dzieci lublin

Wiem jak to jest stracić miłość, i nie mogę nigdy twarz, że złamane serce. Jednak w miarę upływu czasu zaczynam czuć się samotny. Czuję się wyobcowany od zgiełku prawdziwej ludzkiej witalności. Potrzebuję kontaktu, towarzystwa i koleżeństwa. Być może istnieje sposób, by stać się zamknąć bez rozdaje klucze do mojego serca.zegary wiszące Boję się. Wkrótce okazuje się, że ta ścieżka połowie i pół się nie działa. Nie ma bezpiecznego kompromis. Miłość wymaga cały niefrasobliwość. Miłość wymaga ryzyka. Boję się.

Mój strach mnie pyta: jak kameralny chcesz stać się z bliskimi teraz, że wiesz, że bliska utraconą miłość przynosi smutek i ból? Można sobie pozwolić się kochać po raz kolejny? Można sobie pozwolić, aby nie kochać po raz kolejny?

wystawy dla dzieci lublin

Wina

wystawy dla dzieci lublin

Podobnie jak wszystkich ludzkich dążeń, mój związek z ukochaną osobą jest naznaczona niedoskonałości. Od czasu do czasu ranimy siebie, wynajem łóżek rehabilitacyjnych działając bezmyślnie lub mówienia niemiłych słów. Niemniej jednak, kochające uczucia przeważają nad negatywnymi uczuciami, a nasz związek trwa na swojej codziennej drodze. Nie jestem zbyt zmartwiony moich bolesnych działań, na zawsze w głębi duszy myślę o przyszłości. Cokolwiek się nie uda dziś może być ustalona. Mogę zrobić to do mojego ukochanego; Mogę być lepszym rodzicem, małżonkiem, dzieckiem lub rodzeństwo.

A potem przychodzi jutro nie więcej. Nie ma bardziej mocowania, nie więcej naprawy. Mój ukochany zniknął, aw jej braku nieustannie, czasami obsesyjnie, powrót do przypadków, kiedy działał nieprawidłowo w najlepszym razie, w najgorszym okrutne. Jestem przerażona moim bezduszny zachowania. Jak mogłem być tak gęsta, więc egocentryczne i tak ślepy na cud mojej ukochanej osoby? Być może w stresujących dni poprzedzających mojej ukochanej śmierci, nie udało mi się przeprowadzić niezbędne czynu lub nie mówi niezbędnych słowo.

- autor artykułu