wystawy dla dzieci krakow

wystawy dla dzieci krakow

Jednak, czy i kiedy te "podstawowe sny poziomie" jak terapeuta i pisarz Ken Mojżesza, Ph.D. Etykiety je, nie uda się osiągnąć urzeczywistnienie, muszę, śniący, nauczyć się żyć z opadu z rozbitych założeń. Gdyby moja córka nie wyjść za mąż, będę musiał pogodzić się z moich niespełnionych marzeń. Będę musiał oddzielić od mojego głębokiego przywiązania do tych nadziei na poziomie rdzenia, i będzie musiał nauczyć się żyć w świecie, w którym moja nadzieję do projekcji w przyszłość są do niczego.dobry rehabilitant kraków

Mamy nazwę dla tej "emocjonalne fallout" - nazywa się to smutek. Shattered marzenia, a co za tym idzie smutek, siać spustoszenie z mapami naszego życia i wewnętrznych światów. I tak, gdy umiera mąż kobiety, ona chyba stracił ponad towarzysza, partnera seksualnego, lub ojcem swoich dzieci. Może straciła sen, który brzmi: ". Mój mąż będzie chronił mnie od konieczności nigdy czuł się samotny i niegodny" Przez wiele lat, że kobieta była w stanie utrzymać jej strach o bycie odrębny i cała osoba na warunkach rynkowych. Ten strach ogarnia ją teraz, a nie można go odepchnęła, pomimo wszystkich swoich prób, aby to zrobić. Ta kobieta jest już na ścieżce żalu.

W stanie głębokiego żalu starych zaufanych ścieżek są usiane blokad dróg. Znajome punkty orientacyjne emocjonalne nie są już rozpoznawalne. Czy jest jakaś większa "Obcy w obcym kraju" niż osoby, która utraciła kogoś bliskiego jedno - ktoś podnosił rozbicia snu poziom podstawowy? Kiedy jestem radzenia sobie z moją stratą, jestem zaangażowany w opracowanie nowej mapy mojego świata. Uczucia smutku są moi towarzysze, a nawet prowadzi w tym trudnym i bolesnym wysiłku. Bo widzisz, najgłębsza część mnie nie chce wyciągnąć tę nową mapę. Chcę starych dróg, stare autostrad. I było wygodne z "emocjonalnej geografii" mojego istnienia. I tak dalej próbować zrekonstruować moje stare życie, ale nieuchronnie zawiodę.

- autor artykułu