wystawy czasowe

wystawy czasowe

Przede wszystkim, nikt nie jest złamana. Nikt nie musi być ustalona. Negatywne myśli zwątpienia są naturalne i służyć jakiemuś celowi. Są to wskaźniki, czy poruszają się w kierunku do lub od tego, co chcesz. Negatywne myśli są po prostu sposobem Twojego Critic Wewnętrznej z informacją, że masz zamiar rozciągnąć i wyrosnąć na nowsze i większe strefy komfortu i boi się nowych, nieznanych miejscach. Nawet jeśli nie szczególnie jak obecny strefę komfortu, że to, co wiesz, a tym samym bezpieczne.

Rozróżnienie to, czy dać siłę do tego negatywnego myślenia, wykonując swoją przewagę. Jeśli tak, to myśl, że wiara będzie trzymać na dopóki nie uznają to za integralną część swojej istoty. Zapomnisz, że ta negatywna kawałek ciebie jest pasożytem, ??a nie przyrodzone. Dzięki tej mocy, pasożyt będzie ucztować na twojej dobroci magicznych upominków inspiracji, intuicji, walidacji i samoocenę.

"Ten, kto kontroluje inne mogą być silne, ale ten, kto opanował się, mocniejszy jest nadal" - Lao Tzu

wystawy czasowe

Następnym razem, gdy kąpać w negatywnym procesu myślowego tylko zauważyć, jak myje nad wami. Rozpoznać, co to jest, głos tego bać małego Krytyk wewnętrzny, który oznacza dobrze, ale jest rozpaczliwie błędne. Zamiast dawać te negatywne myśli władzę, działając na jego ołowiu (nawet jeśli to działanie jest decyzja, aby nie działają), wybierz działać z głębszym miejscu wewnętrznej siły i wytrzymałości. Ta głębsza miejscem ciągu jest domem swojej mądrości, intuicji, inspiracji, osobistej pasji i prawdy. Jest domem Kreatora wewnątrz. To tam swoją magiczną moc pozytywnej manifestacji pochodzi.

Po dotknięciu do własnej mocy, potęgi, które urodziły się z tymi pasożytniczych power-strony tracą siłę, aby przywierały do ??i przepadają. przywróceniu energii. Życie płynie bez wysiłku. Twoje doświadczenia są bogate i satysfakcjonujące.

To nie jest kwestia eliminację negatywnych przekonań; jest to kwestia co czyni je bezsilni wobec ciebie. Twoja wewnętrzna moc może potem działać jak tarcza teflonową, gdzie negatywne myśli są w stanie trzymać na i żywią się swojej wrodzonej siły życiowej.

wystawy czasowe

"Niech moc będzie z Tobą." - Han Solo Łukasza, tuż przed atakiem na stacji bojowej Gwiazdy Śmierci w Star Wars Episode IV: A New Hope

To bardzo Oprawa Tytuł odcinka: "Nowa nadzieja". Odzyskanie swojej mocy przywraca wiarę w swoje umiejętności i możliwości. Odzyskanie swojej mocy zapewnia nieograniczone źródło energii, z którym tworzyć swoje marzenia, swoje inspiracje, Twój bogate doświadczenie i pyszne życia. To, co tutaj robić.

http://www.drczelej.pl
- autor artykułu