jakie sa teraz targi w poznaniu

jakie sa teraz targi w poznaniu

4 lipca

"Wtedy Pan odpowiedział Hiobowi burzy ..." (Hioba 38: 1). Potem, kiedy jego przyjaciele mówili ich kawałki szkła, gdy praca była na koniec dowcip i nie wentylowane jego smutek i rozpacz w tym Boga, który miał zamiar go - wtedy Bóg przemówił Jego Słowo do Hioba. Bóg nie źle obliczyć czas któryś z jego wizyt, czy o litość lub wyroku. Czasami On ma przyjść w czasie burzy nam dostrzegać znaczenie lekcji On ma dla nas. On nie przyszedł, by zniszczyć lub przerastają nas, ale sens naszego kłopotliwy problemu: "No," On błaga, "niech się z sobą" (Izajasza 01:18). Drogi przyjacielu, że nie jesteśmy sami w każdym burzy życia!

05 lipca

W Objawieniu 03:20 Jezus jest przedstawiany jako gość naszego serca! ". Oto stoję u drzwi i kołaczę: jeśli kto posłyszy mój głos i drzwi otworzy, wejdę do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze Mną. " Nasz Jezus nie może stać się bardziej ludzki niż do wspólnoty z nami przy stole. W Jego Jestem, on mówi: Ja jestem chlebem życia; JESTEM Personel Pocieszenia Polecany psycholog Pszczyna, na którym można oprzeć; Jam jest chleb, który można jeść, aby zyskać siłę; Ja jestem dobrym pasterzem, który poprowadzi cię przez dolinę; Jestem twoim prawym teraz pomóc w tym czasie ucisku. JAM - nie było lub będzie!

06 lipca

"[Niezbożnik] mówi do siebie: 'Bóg zapomniał, On zakrywa twarz i nigdy nie widzi" (Psalm 10:11). Występnych, że ponieważ Bóg pozwala im żyć to musi przymykać oczy na swoich przestępstw. Sprawiedliwość może być ślepa na ziemi, lecz nieba widzi każdy ruch, a Bóg wynagrodzi. Jest to kolejna z Jego błogosławionych testamentów. On jest Protektor bezprzyczynowej przyczyn: z tych, którzy zostali pokrzywdzeni bez powodu. Niewinni zostały ubite przez stulecia wojen i oszczerstw i okoliczności, które obróciło się przeciwko nim. The Innocent One napotkał złe w swej surowej postaci, ale On podbił, a On zdobywa dla nas.

najlepsze ubezpieczenia oc
- autor artykułu