wystawy hala stulecia wroclaw

wystawy hala stulecia wroclaw

Zrozumienie od stanu układu nerwowego

W świecie leków zostało dobrze znane od wielu lat, że wszystkie choroby można podzielić na dwie kategorie: A w stan działania i / lub stanu na aktywność.

Tradycyjne podejście medycynie było opracowanie leków, które rozpoczęte albo skok (stymulowane) fotowoltaika w firmie lub spowolnione (depresji) system, aby próbować normalną równowagę (homeostazę). Takie podejście medyczne jest nadal praktykowane dzisiaj. Musimy wziąć pod uwagę, że jeśli choroba jest wynikiem ponad lub pod pobudzenia, i wierzę, że tak jest, to "dobry stan zdrowia" musi być wyważone państwa.

Państwowa Balanced

Zrównoważona wyniki państwowe w dobrym zdrowiu. W tym stanie równowagi osoba musiałaby: obecna świadomość czasu, dobrą zdolność odzyskiwania, wysoką energię, kilka objawów i odporność na zakażenia, pozytywne nastawienie psychiczne, sprawność umysłową i doskonałe zdrowie. Ta osoba wygląda młodziej niż jego / jej lat i pozostaje aktywny i żywy. Możemy zmierzyć życiowych tego stanu przez działanie normalnych fizjologicznych reakcji ciała. Pomiary te obejmują tętno, częstość oddechów, temperatury strony, aktywność fal mózgu, a zmienność rytmu serca (proporcje pomiędzy rytmem serca i rytm oddechowy i nawilżenia skóry).

Więc co, jeśli to nie jest normalne?

Oznacza to, że system pracuje w stanie dis-łatwością. To nie może dogadać się ze wszystkimi działaniami i naprężeń w swoim życiu bez zużywania większej ilości energii niż normalnie. System jest teraz z równowagi lub podkreślił. Istnieją cztery stany nierównowagi. Te stany są nadmiernie pobudzone, niedostatecznie pobudzone, niestabilne i wyczerpany.

Nadmierne Aroused State

Ten stan ma wymagania wysokiej energii. Jest najczęstszą systemów niezrównoważonych w wyniku stresującego życia czasów. Gdy stres się przedłuża, reakcje organizmu pobyt w wysokiego poziomu alertu dłużej niż zostały one zaprojektowane tak, aby, co powoduje uszkodzenie systemu.

- autor artykułu