wystawy ekologiczne

wystawy ekologiczne Smutek obdarzył mnie świadomość, że jestem częścią większego procesu przyłączenia strat uniemożliwiające ponowne zamocowanie, które jest w środku bycia człowiekiem. Może jestem smutniejszy, ale na pewno mądrzejsza, jak walczyć i nauczyć się śnić nowe sny.

R. Beniamin Cirlin, C.S.W. jest dyrektor wykonawczy Centrum Odnowy, utraty i praktyki grupowej NYC specjalizującego się w terapii przejściowym życia dla wszystkich rodzajów strat i problemów pogrzebowego.https://jbkancelaria.pl/ Został uprawiania psychoterapii przez dwadzieścia dziewięć lat. Absolwent Wurzweiler School of Social Work na Yeshiva University, Beniamin ukończone studia podyplomowe w terapii Usługi księgowe Kraków psychoanalitycznej i rodzinnego na Long Island Instytutu Zdrowia Psychicznego. Początki jego kariery obejmuje pracę w różnych placówkach psychiatrycznych, w tym dla dzieci Manhattan Psychiatric Center, cztery wiatry Hospital i University Hospital North Shore, pracując z dziećmi, młodzieży i dorosłych.

Przez siedemnaście lat, Beniamin służył jako niepełnym wymiarze czasu Bereavement Koordynatora Jacob Perlow Hospicjum Beth Israel Medical Center w Nowym Jorku. Oprócz swojej pracy w Centrum Loss i Odnowy, że obecnie służy jako niepełnym wymiarze czasu Supervisor Praca socjalna w służbie pielęgniarka wizytującym New York Hospicjum. Beniamin ma doświadczenie w pracy z skomplikowanych sytuacjach smutek i zespół stresu pourazowego, a współpracuje z osób indywidualnych, par, rodzin i grup. Beniamin jest uznanym warsztat moderatora, i przedstawiła na dynamikę żalu i strat w hospicjach, placówkach służby zdrowia i konferencjach krajowych i międzynarodowych.

http://ocdlamlodych.pl
- autor artykułu