wystawy dla dzieci wroclaw

wystawy dla dzieci wroclaw Moja wizja jest zredukowana do siebie ledwo mogę przejrzeć moje pobliżu stałych łez. Idę z zniżyłby ramionach. Waga moje brzemię zniesienia. Moja praca nie przynosi mi przyjemność lub znaczenie. To był kiedyś mój esencja się źródłem sensu i witalności, ale teraz to nie ma znaczenia w co najmniej. Pieniądze, statusu, władzy i wiedzy: żaden z nich nie wydają się ważne dłużej. Nie jestem dobra, bez żony. Nie mogę dłużej być człowiekiem Lubiłem być, bo ja już nie jestem mężem. Moje poczucie kompetencji został okradziony ze mną, a moja depresja zmusza mnie zapytać: Jak mogę odtworzyć nowe poczucie sensu dla siebie? Jak mogę odnaleźć na nowo poczucie kompetencji człowieka, gdy stare kategorie rozumieniu nie są samotnikiem opłacalne? Co teraz robi mnie dobre i godne? Depresja prowadzi mnie w kierunku eksploracji terytorium głębiej emocjonalnej i wcześniej nieznanych części mojego samopoczucia.

Strach

Za każdym razem staję się blisko drugiego człowieka, stałem się wrażliwy. Moi bliscy stają się ważne dla mnie jak otworzyć przetarg i miękkie części mojego serca. Pozwalam sobie mieć wpływ ich obecności i nieobecności. Biorę dzielenia ryzyka w najbardziej najskrytsze myśli i uczucia, i po pewnym czasie, tak jak moja najgłębsza jaźń jest przestrzegana i zaszczycony, że stają się intymne z mojej kochanej przez proces wzajemnego dzielenia się. Choć bliskość wymaga ciągłego wlewu luki, miłość otrzymuję w zamian daje mi poczucie bezpieczeństwa i ochrony.

A teraz z utratą lub śmierci mojej ukochanej moje serce zostało złamane serwis-pc.org.pl. Nie mam lepszego pokrycia ochronne. Moje serce jest narażone na gwałtowne wahania uczuć. Obawiam się - boi się, że nigdy nie będę znowu poznać miłość i przywiązanie. Obawia się, że będę zawsze pozostanie w tym bagnie bólu i rozczarowania. Jak mogę kiedykolwiek zaufać inną duszę mojej najgłębszej miłości, bólu i pragnienia? Nie mogę podjąć ryzyko stania ściśle blisko z drugim człowiekiem ponownie.

- autor artykułu