wystawy dla dzieci wroclaw

wystawy dla dzieci wroclaw Moja wizja jest zredukowana do siebie ledwo mogę przejrzeć moje pobliżu stałych łez. Idę z zniżyłby ramionach. Waga moje brzemię zniesienia. Moja praca nie przynosi mi przyjemność lub znaczenie. To był kiedyś mój esencja się źródłem sensu i witalności, ale teraz to nie ma znaczenia w co najmniej. Pieniądze, statusu, władzy i wiedzy: żaden z nich nie wydają się ważne dłużej.serwis-pc.org.pl Nie jestem dobra, bez żony. Nie mogę dłużej być człowiekiem Lubiłem być, bo ja już nie jestem mężem. Moje poczucie kompetencji został okradziony ze mną, a moja depresja zmusza mnie zapytać: Jak mogę odtworzyć nowe poczucie sensu dla siebie? Jak mogę odnaleźć na nowo poczucie kompetencji człowieka, gdy stare kategorie rozumieniu nie są samotnikiem opłacalne? Co teraz robi mnie dobre i godne? Depresja prowadzi mnie w kierunku eksploracji terytorium głębiej emocjonalnej i wcześniej nieznanych części mojego samopoczucia.

Strach

Za każdym razem staję się blisko drugiego człowieka, stałem się wrażliwy. Moi bliscy stają się ważne dla mnie jak otworzyć przetarg i miękkie części mojego serca. Pozwalam sobie mieć wpływ ich obecności i nieobecności. Biorę dzielenia ryzyka w najbardziej najskrytsze myśli i uczucia, i po pewnym czasie, tak jak moja najgłębsza jaźń jest przestrzegana i zaszczycony, że stają się intymne z mojej kochanej przez proces wzajemnego dzielenia się. Choć bliskość wymaga ciągłego wlewu luki, miłość otrzymuję w zamian daje mi poczucie bezpieczeństwa i ochrony.

A teraz z utratą lub śmierci mojej ukochanej moje serce zostało złamane bramy garażowe gdynia. Nie mam lepszego pokrycia ochronne. Moje serce jest narażone na gwałtowne wahania uczuć. Obawiam się - boi się, że nigdy nie będę znowu poznać miłość i przywiązanie. Obawia się, że będę zawsze pozostanie w tym bagnie bólu i rozczarowania. Jak mogę kiedykolwiek zaufać inną duszę mojej najgłębszej miłości, bólu i pragnienia? Nie mogę podjąć ryzyko stania ściśle blisko z drugim człowiekiem ponownie.

- autor artykułu