wystawy dla dzieci w lodzi

wystawy dla dzieci w lodzi My jeszcze nie wyczerpał nasz magazyn jutra. Jestem gorzkie i pełne jadu. Ta śmierć nie powinno mieć miejsce w tym czasie i w ten sposób. Co z moim wejściem? Co o moich potrzeb? Dlaczego ja, dlaczego teraz?

Mój gniew płonie we mnie, a jak mój wewnętrzny świat podpalił, pyta mnie następujące pytania: jakie jest twoje poczucie sprawiedliwości i uczciwości? Czy świat naprawdę zgodne z wzorcem przyczyny i skutku? Czy istnieje jakiś sposób, aby zrozumieć, co cię spotkało, nie widząc siebie jako bezsilnej ofiary? Dlaczego się tak komfortowo z niesprawiedliwości przed ukochaną jeden umarł? Można naprawdę zmusić świat, w celu dostosowania do standardów i potrzeb, czy też muszą być bardziej dba o tajemnicy życia, który wydaje się oszczędnie swoje dary w nierównej mody? I wreszcie, czy jest jakiś sposób można wykorzystać swój gniew, aby pomóc uczynić wyłom w kieszeniach przytłaczającą cierpienia we własnej społeczności?

wystawy dla dzieci w lodzi

Jak dni, miesięcy i lat mojego życia bez mojej ukochanej nadal przechodzą, zaczynam rozpoznawać, jak bardzo się zmieniły. Nie jestem już osobą, którą kiedyś, gdy moja ukochana osoba mieszka. Jestem bliski krewny tej osoby. Powoli, z wielkim wysiłkiem i szczepu, znajdę odpowiedź, czy może bardziej szczerze, przybliżenie odpowiedzi na moje pytania. Może tylko INTIMATIONS odpowiedzi. I znaleźć sposób, aby żyć z moich pytań, by żyć ze sobą i żyć z tajemnicą życia, które przynosi to samo życie do końca. I okazuje się, że jestem zdolny do wzrostu i zmiany. I nadal nie lubię tego, co działo się ze mną, czasami nawet odrodzenie doświadczenie dawnych uczuć smutku, ale powoli zaczynam się w prawdzie http://zid.pl/, że strata jest częścią życia. Zdaję sobie sprawę, że odkryli nowe zalety w siebie, a nawet niepokrytej punkty podatności nigdy nie wiedział istniał. Smutek nauczyło mnie potrzebę bycia bardziej współczujący wobec siebie i innych, a być bardziej świadomi tej chwili.
wordpress
- autor artykułu