wystawy akwarystyczne slask

wystawy akwarystyczne slask

Wiadomo jednak, że:

Smutek jest sam lek.

~ William Cowper, Charity.

Jeśli byłeś jednym żalu może być myślenie to treściwy cytat jest frazesem.

Ale prawda jest taka, smutek - będąc niemożliwie trudne - jest często nexus nowego życia. może on być później. Smutek zmiękcza nas. To sprawia, że ??jesteśmy bardziej ludzka, jeśli nie zaprzecza ból.Dystrybutor kosmetyków To sprawia, że ??jesteśmy bardziej współczujący i bardziej osiągalne.

Jednak to nie pomoże Błotniki samochodowe osobie w głębokim żalu w najmniejszym stopniu, jak podejrzewam.

Będąc w serca rozdzierającego stanie ostrym bólem znieczula nas. Gdy śpimy często nie chcą się obudzić. Ten poniżej jest mój ulubiony cytat smutek; Wystarczy nam do obrazowania serca:

wystawy akwarystyczne slask

Smutek jest ciemno, samotny, prywatny pokój z zaciągniętymi zasłonami, gdzie cenionych wspomnienia śmiechu i łez taniec z aniołami w katedrze serca. Nikt nie może wejść. Żaden są mile widziane. Żadne słowa nie przenikają mury lub złagodzić ból, który wypełnia go. Drzwi pozostaje zablokowana, dopóki wola Pries go otworzyć, aby umożliwić bezradny, dobre intencje, świat zewnętrzny, aby wejść i przerwać świętość.

~ Billy Thorpe, Sex, zbirów i Rock 'n' Roll, 1996.

Ten cytat paznokcie IT. Jak trudno napisać na temat, gdzie słowa są zupełnie bez znaczenia.

Jednak moje własne doświadczenia smutku doprowadziło mnie szukać. I szukamy dużo materiałów do czytania. Czasami możemy znaleźć to, czego szukamy, czasami nie.

Najważniejszą rzeczą w przenikliwym surowego i przekonująco piorunujące żalu to nie poddawaj się - choć na jeden dzień lub dwa to polubisz; nie dają nadziei totalnie. Pewnego dnia w czasie, będzie można wspinać wyjście z niego.

Życie nigdy nie może być, jak to było, ale to znowu będzie dobrze. Zobaczysz.

 © 2010 S. J. Wickham.


- autor artykułu