jaka wystawa mieszkania jest najlepsza

jaka wystawa mieszkania jest najlepsza Nie będzie wołać lub podnieść głos, ani dokonać jego głos był słyszany na ulicy. Trzciny zgniecionej nie złamie On i słabo spalanie knota Nie zgaśnie ... On nie będzie zniechęcony ... dopóki nie utrwali Prawo na ziemi ... "(Iz 42: 2-4 NAS). Prawdziwy człowiek Boży jest delikatny i cichy i wytrwali. On nie zniszczyć prawie zwiędła ducha żona lub syn lub córka lub przyjaciela lub wroga. On jest tam, aby podnieść serca, bo nie ma sensu, aby powiedzieć, że jeśli on tego nie zrobi. Przyjdzie taki dzień, gdy jest zbyt mało i zbyt późno.

17 lipca

"Mężowie, miłujcie żony, jak i Chrystus umiłował Kościół i wydał zań samego siebie ... w żaden człowiek jeszcze nigdy w nienawiści swego ciała, ale je żywi i pielęgnuje, jak i Chrystus Kościół ..." (Ef 5: 25,29 BT). Kiedy kochamy, jesteśmy rzeczywiście pielęgnować, nagrody, uznanie, skarb obiekt naszej miłości. Doceniamy tę osobę za to, co on lub ona jest, a nie za to, co myślimy, że możemy zrobić z niego. Oczywiście miecz śmieszność nie wyleczy się na osobę, co naszym zdaniem jest problem. Jesteśmy wyjątkowy i to, że bardzo wyjątkowość możemy pielęgnować w naszej członka rodziny lub naszego znajomego.

18 lipca

Teoria Petera Zasada jest taka, że ??są promowane niekompetencji. Jest to opowieść o kieszonkowego zegarka, który udał się do Londynu z jego właściciela. Stało się niezadowoleni, jak to wyglądało w Big Ben, ogromnego zegara Tower of London. "Żałuję, że nie mogę być tam," zegarek dumał. "I może służyć ludowi." Nagle mały zegarek miał swoją wolę i został sporządzony do wieży i stał się niewidzialny. Jego wzrost stał się jego upadek. "Bóg powołał apostołów ... ... prorocy ... nauczyciele ... pracownicy cudów ... dary uzdrawiania ... ci w stanie pomóc innym ... tych z darów administracji ..." (1 Koryntian 12:28). Nie ma wstydu bycia w naszym miejscu, gdziekolwiek czy cokolwiek to jest.


- autor artykułu