jaka dlugosc moze wystawac z samochodu

jaka dlugosc moze wystawac z samochodu

10 lipca

Chciwość jest straszne utrapienie. Bezgłośny i tajne dawanie tych materialnych i niematerialnych, że tak pożądał może być lekarstwem dla naszych zachcianek, które przekładają się na potrzebach. Słyszeliśmy ekspresję że dzisiejsze luksusy stać potrzeby jutra. Dla tych, którzy żyją w strefie tropikalnej, klimatyzacja stała się niezbędna dla zdrowia - a jednak, w jaki sposób nasi przodkowie bez drzwi zewnętrzne gdynia niego obejść?konserwacja dźwigów Poświęcać się? Powiedzieć, że dzisiaj, a to może oznaczać rezygnację nasz program telewizyjny na jedną noc. Nie opór do momentu przelania krwi lub łez w naszym dążeniu wobec naszych skłonnościach (Hebrajczyków 12: 4). Priorytety ...!

11 lipca

"Patrz ... że nie gorzki korzeń dorasta powodować problemy i zbezcześcić wielu" (Hebrajczyków 12:15). Niestety, korzeń wrogości wykopuje głęboko w sercach istot ludzkich wszędzie żyją, pracy i zabawy. Pan ukazał Mojżeszowi drzewa w Mara (Wj 15:25), który miał wrzucić do gorzkich wód więc staną się słodkie. Moi drodzy, nie traćmy jeszcze jeden dzień bez uchwycenia Oddział Pana i pozwalając mu osłodzić nasze gorzkie wody. "W tym dniu Oddział Pana będzie ozdobą i chwałą, a owoc ziemi będzie duma i chwała ocalałych z Izraela" (Iz 4: 2). Dziękuję Ojcze!

12 lipca

Niestrawność może być nieszczęśliwy; duchowa niestrawność jest jeszcze gorzej. Peevishness powoduje, że serce się palić. Jednym z najsmutniejszych aspektów trudnopalne gniew jest to, że w końcu zamienia się na kogoś, kto je zadaje. Szekspir powiedział: "Mężczyźni w złości uderzyć tych, którzy chcą je jak najlepiej." Wkrótce po tym, którzy chcieli je dobrze życzę je ma, a poza zasięgiem wzroku i umysłu, a potem zastanawiam się, dlaczego oni nie są już mile widziany w normalnej firmie. Ci, tak nastawionych na dając innym kawałek ich umysł szybko tracą swój własny spokój. "Pozbądź się wszystkich goryczy, złości i gniewu, brawling i oszczerstw, wraz z każdej formy złości" (Ef 4:31).

kwiaty cmentarz na marysinie
- autor artykułu