wystawy psow

wystawy psow

25 lipca

"Twoja siła będzie równa swoje dni" (Pwt 33:25). Dobrze jest wiedzieć, że nasza wytrwałość wyniesie co należy zrobić dzisiaj. Jakoś zebrać wystarczająco dużo energii, aby iść dalej, jeśli nie mamy takiej pewności w naszym źródłem energii.ubezpieczenie direct Jak wiadomo mądry powiedział: "Tył wykonany spotkać obciążeń." Żołnierz musi odwagę (i wszyscy jesteśmy żołnierzami w tym ziemskim walki); matka potrzebuje dodatkowej porcji cierpliwości i wytrwałości, ojca większa miara wytrzymałości fizycznej; mąż i żona mogą używać siły wyrozumiałości; i wszyscy potrzebujemy siły, by zachować spokój w tym martwi świecie.

26 lipca

wystawy psow

"Idź do mrówki, to leń; rozważyć swoje możliwości i być mądrym" (Prz 6: 6); "Nie chcemy, aby stać się leniwy ..." (Hebrajczyków 6:12). Maleńka mrówka uczy nas wiele lekcji: jest zmotywowany i wysoko uprzemysłowionych; zbiera swój pokarm we właściwym sezonów; że lubi swoje młode; to foresight dla innych; i działa cicho, bez pojawienia dopóki praca jest wykonywana. Działa również we współpracy i organizacji z innymi i utrzymuje jego domu skrupulatnie czyste. Zna swoje zadanie i to robi. "Co robisz w domu jest warte tyle, jeśli zrobił to w niebie dla naszego Pana Boga ..." (Martin Luther).

27 lipca

"Największym Słowo jest Bogiem. Najgłębszy słowo jest dusza. Najdłuższe słowo jest wieczność. Najdogodniejszą słowo jest czas. Najbliższy słowo jest teraz. Najciemniej słowo Sin. Najbrzydszą słowo jest hipokryzją. Najszersze słowo jest Prawdą. najsilniejszy słowo jest Prawda. tenderest słowo jest Miłością. najsłodszy słowo jest strona. najdroższy słowo jest Matką "(Anonymous). Biskup Hippony powiedział do Moniki, matki Augustyna: "Odejdź, dobra kobieta, dziecko tak wiele modlitw nie można zgubić!" Matki, nie zapomnij przywileje mamy w modlitwie i wydajności dla naszych najmłodszych.

frezowanie CNC Jelenia Góra
- autor artykułu