wystawy net

wystawy net Chcemy żyć powyżej par i zdrowe życie dla naszego Pana i innych.

22 lipca

"` Dlaczego miałby być uśmiercony? Co [David] uczynił? " Jonathan zapytał ojca "(1 Samuela 20:32); "` Ukrzyżuj Go! " `Dlaczego, co przestępstwo Popełnił '" (Mateusza 27: 22-23)?. Rzeczywiście, co złego uczynił? On, który nie znał grzechu (2 Kor 5,21) miał umrzeć za grzechy reszty z nas.cennik Zastanawiamy się czasami suwnica bramowa, dlaczego ktoś ma ciężar, który wydaje się niesprawiedliwe. Uczniowie zapytali Jezusa: "Kto zgrzeszył, on czy jego rodzice, że urodził się ślepy?" "Ani" Frasobliwego odpowiedział. (. Jana 9: 2,3) Ból i smutek są fakty z życia; pytanie brzmi, czy my Go wysławiać lub oczerniać w ogniu ucisku?

23 lipca

wystawy net

"Dziękuję Jezus Chrystus nasz Pan, który dał mi siłę, że uważa mnie wierni, powołanie mnie do Jego służby ..." (1 Tymoteusza 1:12). Jaki niezwykły pomysł ten werset prezentuje: nasz Pan zachęca nas, bo on uważa nam wierny. Stawia nas w Jego służbie, więc możemy być ministrowie, nauczyciele, kołdry, pomocnicy: co wybrał dla nas zrobić. Nie musimy zmusić się do Jego służby, gdyż On wybrał nas do jego powołania. Nie musimy martwić się o wyniki, albo, tak długo jak pozostają wytrwali do Jego zasad. Tak, dziękujemy Jezusa Chrystusa, który został już wzmocniony nas niezależnie od tego dnia przynosi.

24 lipca

* Szczęście jest przyjemnością; Radość jest spokój. * Szczęście jest namacalnym rezultatem, w zależności od okoliczności; Radość jest owocem wiary, niezależnie od wydarzeń w życiu. * Radość jest wewnętrznym, solidny i lekki; Przyjemność jest zewnętrzna, płynne i szarości. * Joy jest i będzie; Przyjemność to has-been. * Radość jest charakter; Przyjemność jest stanem. * Radość jest ekspansywny; Przyjemność jest drogie. * Radość jest odbiciem na drodze do doskonałości; przyjemność jest ugięciem. * Radość jest sens; przyjemność zmysłów. * Joy ma rezerwy; Przyjemność ma zastrzeżenia. * Joy dzieli; Przyjemność jest ścinanie. * Radość jest wiele błogosławieństw; Przyjemność jest zmienną emocji.


- autor artykułu