wystawy husky

wystawy husky

oSpaced [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] się,

oHypoglycemia,

oConstipation,

Ołów Pain Threshold,

oDifficulty Awakening,

oCognitive Worry,

oIrritability,

oIncontinence i

oLack Energii

Pamiętać ponownie każdy tak zwany „choroba” jest wynikiem albo nadmiernie stymulowane lub pod stymulowane systemu.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php]

Państwowa Niestabilne

Tutaj widok na medycznym modelu stymulowania lub obniżenie leczenia staje się nieaktualne. Chociaż koncepcja jest nadal ważna, nie jest niespodzianką, w jaki sposób należy go stosować. Niestabilna państwa obejmuje zarówno nad i pod-wzbudziły wzorce oraz dodaje kilka własnych zależności od jego stopnia. Stan ten charakteryzuje wyższy poziom nierównowagi niż którykolwiek z wyżej i ma tendencję do przemieszczania się pomiędzy nad i pod-wzbudzić stany. System jest teraz tak zestresowany, że każdy dodatkowy stres powoduje spustoszenie i reakcja organizmu może odchylić się dziko z ponad Under w krótkim okresie czasu. To tworzy własne oznaki i objawy niż którykolwiek z tych znalezionych w powyższych stanów, które mogą obejmować:

oMigraine Bóle głowy,

oSeizures,

oNarcolepsy,

oSleepwalking,

oHot miga

oPMS,

oMultiple chemiczne Czułości,

Obed zwilżania,

oEating Disorders,

oBipolar zaburzenie

oMood Huśtawki i

oPanic Ataki

Ludzie o szerokich zakresach wyzwań zdrowia spadnie do takiego stanu nierównowagi.

Państwowa Wyczerpany

Jest to najbardziej niebezpieczne ze wszystkich. System jest teraz w trybie istnienia chaosu. To jest tak nadmiernie podkreślił, że systemy własne organizmu nie są już w stanie pracować w harmonii. Może to być na tyle poważne, że systemy ciała zaczynają atakować się nawzajem. Własny system komunikacyjny jest w takim nieładzie, że wiadomości i odpowiedzi już nie pasuje. Niezaznaczone może prowadzić do życia kończąc ścieżce. wyzwania zdrowotne obejmują:

oAll tych wymienionych w nadmiernie pobudzony

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu