wystawy amstaffow

wystawy amstaffow

Pokonanie Guilt pośmiertnej

Był byłego Navy SEAL w czasie wojny w Wietnamie. Był Vet Wietnam. Silny, lojalny i psychicznie trudne, ten człowiek stanął 6'7 "i nie było łatwo przemieszczać. Nie był to człowiek, który wierzył w świat psychiczny albo.

Jako profesjonalny Psychic poznałam Marka, 49-letniego mężczyznę z Luizjany, za pośrednictwem Internetu.ENS Niechętnie poprosił mnie o psychiczny czytania kiedy stacjonował w Afryce pracuje dla firmy naftowej w 2003 r Zrobiliśmy odczyt za pośrednictwem kuriera czat z kamerą wideo.

Podczas czytania Powiedziałem mu o grupie pięciu mężczyzn, którzy byli w Duchu, a stojący obok niego w tym samym momencie. Ten wielki pięściarz człowieka, który powiedział, że nigdy nie płacze, zaczął wrzeszcząc jak dziecko. ledwo widział wiadomości pisałem do niego z tych pięciu mężczyzn. Mówili mu powiedzieć, że wszystko stało się dokładnie tak, jak to miało w 1970 roku i był nie do przenoszenia ciężaru winy dłużej. Mówili mu powiedzieć, że go kocha, nigdy nie opuściła go i nigdy go opuścić, że pozostają one u znizkinaocac.pl/ile-kosztuje-ubezpieczenie-oc/ jego boku, aż był swego czasu do nich dołączyć. Byli nieugięci, kiedy powiedział, że tylko dlatego, że byli w Duchu nie znaczy, że opuściła go.

Gdy odczyt zakończył Mark opowiedział mi historię o katastrofie, która zmieniła jego życie tak dawno temu. znak jego pięciu braci "były" zespół Navy Seal i byliśmy na kolejnej misji w jednym z wielu Wietnam podziemne tunele. Ten szczególny tunel był niemal całkowicie wypełniony wodą. Mark był punkt człowiek i był pierwszym pływać do tunelu. O pół drodze przez, człowiek za nim został zamiatanie podłogi tunelu z detektorem kopalni, a następnie pozostałych czterech mężczyzn. Zamiatarka zadziałał podwodną, ??powodując przerażający wybuch, dmuchanie w tył.

Każdy mężczyzna w tunelu został zabity, z wyjątkiem Marka, który miał dziurę wdmuchiwane do jego środkowej części o wielkości talerza.

- autor artykułu