jakie moga byc targi

jakie moga byc targi

Szczęście naprawdę nie leży w naszych rękach. Być może, jak apostoł Paweł wspomniał w liście do Filipian, naszym celem powinno być do końca się w tej pozycji: "Nauczyłem się treści bez względu na okoliczności." (Flp 4:11 NIV) Idzie to z "Wiem, co to znaczy być w potrzebie, i wiem, co to znaczy mieć mnóstwo. Nauczyłem tajemnicę bytu i zawartości w jakikolwiek każdej sytuacji, czy to dobrze karmione lub głodne, czy żyją w dużo albo w niedostatku.korony sopot mogę zrobić wszystko przez niego, który daje mi siłę. " (Flp 4: 12-13 NIV).

A kto to jest "go", że Paweł czerpie zadowolenie z? Jak człowiek może dać komuś zadowolenie? To prawda; osoba Jezusa Chrystusa i Jego Ducha może dać zadowolenie, jak żaden inny. Wyobraź sobie, że stanie się utrzymywał, bez względu na okoliczności. Wybór szczęścia sprowadza się do wierności. Wybieramy Chrystusa i to on może stworzyć w nas, czy jesteśmy gotowi.

Podobnie jak Paweł, Spafford i poling, my też możemy żyć tym życiem ONZ-powodu-stanie zadowolenia.

jakie moga byc targi

Prawo autorskie © 2008, S. J. Wickham. Wszelkie prawa zastrzeżone na całym świecie.

[1] Philip Greenslade Radujcie: Król jest Pan: okładki do okładki Biblii Discovery (Farnham, Surrey, Anglia Krucjaty na Światowy odzyskiwania, 2003), s. 119.

jakie moga byc targi

[2] Philip Greenslade, ibid, str. 119.

Steve Wickham jest bezpieczeństwo i zdrowie zawodowe (inżynierskie) i wykwalifikowana Christian minister (GradDipDiv). Jest on również ma szkolenia i przywództwa dyplomy. Jego pasją jest ułatwieniem w powołaniu i coaching; zachęcanie ludzi do wznieść się do wyższej wartości ich potencjału. Zainteresowanie Steve'a w psychologii jest dopasowane przez lata doświadczenie w psychologii bezpieczeństwa w miejscu pracy. Kluczem pasją Steve'a jest praca / life balance i ponownego tworzenia wartości dla życia i poszukiwaniem osoby w nas.Zwolennikiem rzetelnego i sprawiedliwego życia, Steve wdraża strategie mądrości życia poprzez zamiłowanie do przysłowiowej mądrości. Jego najwyższym celem jest czynić wolę Bożą, we wzmacnianiu jego życie i życie innych.

usługi księgowe gdynia
- autor artykułu