jakie gadzety na targi

jakie gadzety na targi

Jesteś O tak szczęśliwy, jak można wybrać się

Poniższe dwa cytaty pojawiają się w kolejnych dniach w moim terminarzu FranklinCovey i uderzyło mnie, jak bardzo świadome przypomnienia naszego wybranego sposobu myślenia choć jesteśmy skłonni w zapomnienie:

"Większość z nas jest prawie tak samo szczęśliwy jak my nadrobić nasze umysły, aby być". -Abraham Lincoln.https://sklepswanson.pl/pl/p/Gotu-kola-ekstrakt-tabletki-100mg120kaps/105

"Opowiadają się za swoimi ograniczeniami, a na pewno wystarczy, że są twoje." -Richard Bach.

I jeszcze jedno ...

"Łatwo jest dostać wszystko, co chcesz, pod warunkiem, że najpierw nauczyć się obejść bez tych rzeczy nie można dostać." -Elbert Hubbard.

Wybór jest to słowo, które nie mogą być zawyżone. Wiadomo jednak, opony starych prawd, które nigdy się nie zmieniają. Wydaje się, że urodziła się z nami. Wykonujemy cel wybrać, aby być szczęśliwym, na przykład, i robimy tak dobrze przez kilka tygodni, a następnie powoli zapominamy i mają dzień lub dwa, lub tydzień, w którym to wszystko na próżno; Następnie zaczynamy od zera.

Kiedy jesteśmy niezadowoleni nad naszym życiem i co mamy lub ról mamy lub inne role odgrywają w naszym życiu, powinniśmy pamiętać, że wciąż mamy do wyboru; za treść lub być niezadowoleni.

Philip Greenslade [1] nazywa to zjawisko zadowolenia "Tajemnica adekwatności", pozornie przywołując cytat Elbert Hubbard powyżej. Cytuje Horatio Spafford, który po stracie córki tragicznie cztery na morzu, napisał słynny hymn, jest dobrze z moją duszą. Niezależnie od swojej partii, Spafford nauczył się zadowolenie poza powodu. Greenslade idzie przytoczyć jeszcze jedną historię; że Clark poling który dobrowolnie oddał swoje życie pas do kolegi marynarza na pokładzie ich tonącego statku w czasie II wojny światowej. Modlitwa poling do swoich rodziców, napisane w liście, był następujący:

"Wiem, że będę miał swoje modlitwy ochrona Poznań, ale proszę, nie modlą się po prostu, że Bóg zachowa mnie bezpieczne Wojna jest niebezpieczna Módlmy się, aby Bóg mnie wystarczające..." [2]


- autor artykułu