jaka najlepsza wystawa okien

jaka najlepsza wystawa okien

19 lipca

"Gdybym miał przeżyć poważnej choroby znów jest jedna część ostatnia ... lat, które chciałbym zmienić. Wybrałem aby moje doświadczenie z rakiem bardzo prywatne. Bałem się, a boi się wyrazić, że bałem się, . Ponadto, nie chcę obciążać nikogo innego z moim problemem. i teraz, że mój poprzedni orientację się być samolubny i głupi. Chciałbym teraz chcą być objęte troskliwego społeczności przyjaciół, z którymi mogę dzielić wewnętrzna psychicznego i emocjonalna trauma choroby. A ja mam nadzieję, że w trosce o pracowników służby zdrowia, dla których nie było diagnozy, ale człowiek "(dr Donald Musser Uniwersytetu Stetson, DeLand, Floryda).

20 lipca

"Tak więc Lot wybrał dla siebie całą dolinę Jordanu ... W ten sposób oddzielone od siebie" (Rodzaju 13:11 NAS). Abraham dał działki pierwszy wybór, i Lot wziął choicest część. Lot nie popełnił zło w wyborze; Raczej to było w motywu. Chciał ziemskie dobra, i nie dać do myślenia ostatecznych konsekwencjach swojego wyboru. Jego wuj pierwsza myśl Abrahama była jak najlepiej służyć Bogu; Pierwsza myśl Lota była jak najlepiej służyć Lot. Paweł też miał problem z ich opuścił za to, co było bardziej ekologiczne Demas myślał pastwiska: "Demas, bo kocha ten świat, został opuszczony do mnie i poszedł do Tesaloniki ..." (2 Tymoteusza 4:10).

21 lipca

Chcemy par lub poniżej dla naszej gry w golfa, ale chcemy być powyżej przeciętnej dla konkursu życia. Jezus mówi nam Wszedł abyśmy mieli życie w obfitości (J 10,10). Niektórzy uważają, że muszą to wszystko przeżyć, nawet poniżej pars życia; zbierają odczucia jak inni zbierają znaczki lub wędzone butelki, nie zdając sobie sprawy, że przyłączyć Ewę w degustacji zakazane owoce. Chcą spróbować tzw całe życie i znaleźć pozostawia gorzki smak w ustach. "Wyjdźcie ... być oddzielone ... nieczystego się nie dotykajcie ..." (2 Kor 6:17).

- autor artykułu